Skip links

گلشن

آرمیتاژ گلشن دومین برج بلند ایران با کاربری تجاری و اداری است که در نبش خیابان گلشن واقع در بلوار هفت تیر مشهد سربرافراشته است.

درباره پروژه

بخش اداری برج آرمیتاژ گلشن، از طبقه 5+ تا 29+ بیش از 150 دفتر اداری در تیپ های مختلف 70 تا 300 متری را در خود جای داده است. این برج دارای امکانات و خدمات ویژه برای بهره برداران و مالکان واحدهای اداری خود می باشد. اتاق جلسات VIP، مجموعه ورزش و سلامت، کارواش و خدمات خودرویی، انبارهای تخصصی، پارکینگ اختصاصی هوشمند، خدمات پذیرایی و تشریفات هتلی، پشتیبانی امور شبکه و اینترانت داخلی و شهری، حفاظت فیزیکی و الکترونیکی، خدمات مالی، بانکی و صرافی، خانه داری، واحد تزئین و گل آرایی، لاندری و در نهایت واحد پذیرش و لابی با فضای انتظار میهمانان ویژه از جمله این امکانات و خدمات است. بخش اداری برج آرمیتاژ گلشن دارای 4 ورودی مستقل از حاشیه بلوار هفت تیر، لابی طبقه چهار با راه ارتباطی از بخش تجاری و ورودی های طبقات پارکینگ است و 6 دستگاه آسانسور سرعت بالا دسترسی مراجعان و بهره برداران به دفاتر اداری در این برج را تسهیل می نماید. تنها اسکای دک ایران در برج های اداری نیز در ارتفاع 125 متری از سطح زمین در یکی از واحدهای اداری این برج تعبیه شده و قدم گذاشتن بر روی آن لحظات خاطره انگیز و لذت بخشی را برای مخاطبان ایجاد می کند.

آرمیتاژ گلشن دومین برج بلند ایران با کاربری تجاری و اداری است که در نبش خیابان گلشن واقع در بلوار هفت تیر مشهد سربرافراشته است. این برج 34 طبقه، با 152 متر ارتفاع از سطح زمین دارای نمای شیشه ای چشم نواز است که شب ها با نورپردازی فوق العاده همچون نگینی در شهر می درخشد. این برج همچنین دارای موقعیت مکانی فوق العاده ای با سه ورودی مجزا از خیابان‌های گلشن، بلــوار هفت تیر و ورودی اختصــــاصی پل هوایی عابرپیاده است که مستقیم به طبقه دوم مرکز خرید آن متـــصل می‌شــود. برج آرمیتاژ گلشن در زمینی به مساحت 4100 متر مربع با زیربنای تقریبی 60 هزار متر مربــع ساخته شده و در آن یک مرکز خریـــد شش طبقه، بخــش اداری شامل دفاتر شرکت های اقتصادی، صنعتی و بازرگانی، مرکز طلا و ارز، پردیــس سینمایی، مجموعه آبی و باشگاه ورزشی، شهربازی (شهر مشاعل کودکان)، فودکورت و چند کافی شاپ احداث و به بهره برداری رسیده است.

Play Video

بخش تجاری برج آرمیتاژ گلشن به صورت یک مرکز خرید 6 طبقه طراحی شده و از طبقات 1- تا 4+ بیش از 150 واحد تجاری که در رسته های مختلف فروشگاهی و خدماتی ساماندهی شده است را در بر می گیرد. در این بخش برندهای مطرح ایران و جهان در زمینه های پوشاک، لوازم کودک، لوازم خانه و آشپزخانه، کیف و کفش، اکسسوری و تزئینات منزل و محل کار، مبلمان و دکوراتیو، فرش، عطر، ساعت و... در تمام روزهای هفته بدون تعطیلی و به صورت یکسره از 10 صبح تا 11 شب به مشتریان و مراجعان ایرانی وخارجی گسترده خود پاسخگو هستند. مرکز تخصصی طلا و ارز، پردیس سینمایی، فروشگاه کتاب و لوازم فرهنگی هنری، فودکورت و رستوران، کافی شاپ های متعدد با مناظر و سرویس دهی منحصر بفرد از جمله واحدهای فعال در این مرکز خرید زیبا و دلنشین است. ساماندهی واحدهای تجاری در این مرکز خرید به صورت منظم و به تفکیک طبقات مختلف صورت گرفته تا دسترسی مشتریان و مراجعان به کالا و خدمات مورد نظر خود آسان گردد. مرکز خرید آرمیتاژ گلشن همچنین میزبان رویدادهای علمی، فرهنگی، هنری و نیکوکارانه است و در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی خود از نهادهای مردمی و گروه های دانش بنیان حمایت می کند. واحد صدای مشتریان و خدمات ویژه مرکز خرید نیز برای پاسخگویی به نیاز و درخواست های مشتریان فعال و در دسترس می باشد.

اینجا صحبت از
زندگی است

برخی پروژه های مجموعه آرمیتاژ با طراحی زیبا ، مدرن و منحصر به فرد برخی پروژه های مجموعه آرمیتاژ با طراحی زیبا ، مدرن و منحصر به فرد برخی پروژه های مجموعه آرمیتاژ با طراحی زیبا ،

Looking for collaboration?

ARMITAJ

Mashhad, Haft-e-Tir, Golshan St
No. 8, Iran

+98-5131905

E-Mail:

info@armitaj.ir

شماره تماس ما :

ایمیل ما :

Explore
Drag